11. kolo Muži X Pepino SKP Frýdek Místek / 29:27

V posledním kole podzimní části jsme se utkali s celkem SKP Frýdek Místek. Od začátku zápasu to byla úplně jiná hra než na kterou jsme byli zvyklí. Kluci jeden vedle druhého byli nahecovaní a značně se to podepsalo na průběhu celého zápasu. Obrana fungovala, brankář nás podržel jak jen to šlo. V poločase odcházime do šaten za stavu 11:12. Jasně jsme si řekli na co si dát ve zbytku zápasu pozor. Druhý poločas byl nadále velice vyrovnáný. Posledních 5 minut zápasu bylo rozhodujícich, kdy jsme v 59 minutě vedli o 3 branky. Naneštěstí náš hráč po faulu obdržěl přímou červenou kartu a šli jsme do 5 lidí. Minutu před koncem jsme obdrželi ještě 2 minutové vyločení a poslední minuta zápasu tak pro nás byla velice náročná. Naštěstí jsme závěr utkání i přes všechny nepřiznívé vyloučení zvládli a dotáhli jsme jej do vítězného konce!
Ve Frýdku vyhráváme poměrem 29:27 a připisujeme si na závěr podzimní části důležité body.