13. kolo Muži remizovali s Holešovem 28:28

V sobotu poprvé v této sezóně jsme se ukázali na našem domácím hřišti proti soupeři, který nás nečekaně na podzim porazil a proto jsme mu měli co vracet. V minulém týdnu zraněný Jan Řezníček nám na palubovce chyběl, ale zase se nám uzdravil Dominik Urbanec, takže hráči, kteří mohli nastoupit do utkání, byli ve stejném počtu jako v Napajedlech.

Začátek utkání se nesl v bojovném duchu a hráči předváděli velmi dobrou rychlou hru. My jsme se opět nevyvarovali špatnému proměňování vyložených šancí a když se do toho promítl horší výkon brankářů při střelbě z pravého křídla, poločasových 13:14 bylo pro nás úspěchem.

V druhém poločase jsme se nedokázali vybičovat k lepšímu výkonu, až na jedince, v málo bojovném závěru jsme nedokázalii alespoň toto utkání zremizovat. Šance na postup je velmi malá, ale v takovém počtu zdravých hráčů je úspěch, že ještě vůbec k utkání nastoupíme. Dalším zraněným je Marek Řezníček (otřes mozku), který nám bude chybět v následujícím utkání v Újezdě u Brna.