14. kolo 2. ligy St. dorost Újezd u Brna - Sokol Ostrava 41:53

V sobotním odpoledni jsme jeli k utkání do Brna - Juliánova, kde našli azyl hráči Újezdu u Brna. Po nevydařených utkáních, kdy jsme nezískali na jaro ani bod, jsme v roli favorita, nastoupili v sestavě s jedním brankářem (Gartus zraněn). Začátek utkání v nafukovací hale s povrchem z gumolitu, nevěštil nic dobrého, protože jsme se chtěli vyvarovat zranění a další ztráty některého z hráčů. Hrálo se v tréninkovém tempu a už poločasový výsledek 19:26 věštil, že to bude brankostroj z obou stran a že se bránit moc nebude.

Naše střelecká potence byla ale větší než soupeřova a proto jsme toto utkání vyhráli 53:41 !!

V průměru padlo za minutu 1,5 branky což bylo pro diváky zajímavé, ale po sportovní stránce se nebylo na co dívat. Střelecky se blýskl Urbanec s 15 brankami, Křístek 12, Choleva 11/2.

Snad budou následující utkání v lepší kvalitě.