1. jarní kolo - starší dorost prohrál s TJ Fatra Slavia Napajedla 28:33

V sobotu od 15:00 hodin jsme se utkali v hale školy v Napajedlech s místním celkem TJ Fatra Slavie. Po né moc povedené zimní přípravě způsobené zraněními, nemoci a neúčasti hráčů na tréninku, jsme nastoupili v okleštěné sestavě s 1 brankářem a 7 hráči do pole v roli favorita (první utkání 34:24). Začátek utkání nám vyšel a plnili jsme taktické pokyny až do doby kdy jsi Pařízek Honza v 11. minutě 1.poločasu vykloubil rameno a musel být odvezen do nemocnice ve Zlíně. Poté, asi pod vlivem této události, jsme polevili v aktivitě a přesnosti střelby, ale i tak jsme odcházeli do šaten s jednobrankovým mankem.

Po přestávce jsme pokračovali ve festivalu neproměněných šancí, kdy jsme skvěle rozchytali brankáře Napajedel a psychicky selhali v útočné fázi. Opět nedisciplinovanost a neuposlechnutí trenérských rad, z kterých těžil soupeř a v bojovném duchu si došel pro vítězství, které nám vzdálilo boj o postup do 1. ligy. Konečný stav utkání byl 33:28 pro Napajedla.

V dalším utkání v sobotu doma nás čeká soupeř z Olomouce u kterého jsme ztratili první body v soutěži a proto jim máme co vracet. Je to pro nás soupeř z první poloviny tabulky. Tímto všechny srdečně zvu.