3.kolo MSL žáků ve Frýdku -Místku

Všechny 3 naše týmy hrály na palubovce Frýdku -Místku.

Mladší žáci hráli od první do poslední minuty vyrovnané utkání. Prohráli o branku 18:17. V závěru utkání rozhodl úzký kádr našeho družstva,když v závěrečných minutách ubývaly klukům síly a na stranu soupeře se též přiklonilo více štěstí. Klukům potřeba poděkovat,jelikož odehráli krásné utkání.

Starší žáci A remizovali 27:27. V průběhu utkání kluci sice vedli i o 4 branky. Opět  se opakující velké množství technických chyb hráčů a tentokrát i sotva průměrný výkon brankářů nám nedovolilo dovést utkání do vítězného konce.

Starší žáci B prohráli 26:22. O utkání rozhodlo prvních 5 minut utkání,které jsme prohráli 5:0. Pak se kluci zvedli,v druhém poločase dotáhli i na rozdíl 2 branek,ale vzhledem k tomu, že v tomto týmu chceme opravdu dát hrací čas všem hráčům jsme na vyrovnání nedosáhli.