7. kolo 2. ligy Starší dorost - Litovel 30:30

V sobotním utkání od 10:00 hodin jsme na naši palubovce přivítali hosty z Litovle. Byl to přímý boj o přední místo v tabulce 2. dorostenecké ligy. Utkání jsme začali dobře, ale naše vysunutá obrana na pohyblivé hráče Litovle moc nefungovala. Se změnou obraného systému se dostavily chyby soupeře a my jsme mohli lehce skórovat do sítě soupeře. Chyb v útoku jsme se taktéž nevyvarovali a proto byl poločasový výsledek pro naše chlapce -1 branka.

Vstup do druhého poločasu jsme měli katastrofální a i při početní výhodě jsme tuto výhodu nedokázali zužitkovat a prohrávali jsme už i o 5 branek. Zlepšenou hrou v obraně, podpořenou jistými zákroky Adama Gartuse, jsme se dokázali vrátit zpátky do hry o vítězství.