8. kolo 2. ligy Starší dorost vyhrál nad Sokol Sokolnice 38:27

V nedělním chladném odpoledni jsme zajížděli do Telnic k utkání dalšího kola mezi našimi chlapci a Sokolem Sokolnice. Soupeř hrál na hřišti v Telnicích, protože nemá vlastní halu. Už příjezd do Telnic, věštil bitvu zejména sami se sebou, protože nafukovací hala, ve které jsme měli hrát, byla hodinu před utkáním "vyhřátá" na příjemných 15 stupňů !!! Povrch Nisaplast (umělohmotné kostičky) nevěštil nic dobrého. Díky bohu, že se do začátku utkání teplota v hale zvedla a bylo příjemně, ovšem povrch klouzal. V okleštěné sestavě s jedním brankářem a s druhým brankářem v poli (Bartoš) jsme nastoupili k utkání. Ke vší smůle se nám v 10. minutě prvního poločasu zranil Dominik Urbanec a proto musel do hry Bartoš, který nakonec splnil těžkou roli a dokonce dal i jednu branku. První poločas jsme se nemohli dostat do toho správného tempa a jen díky skvělým zákrokům Adama Gartuse, jsme mohli jít v klidu do šaten v poločase, za stavu 13:17.

V druhém poločase i přes zranění kolen (odřeniny od palubovky) jsme dokázali odskočit soupeři na rozdíl 6-7 branek a utkání dohrát do vítězného konce. Standartní výkon posledních zápasů si udržel 10 brankový Kamil Křístek a vysoký standart odvedl i Mathias Choleva, střelec 14 branek. Dík patří všem hráčům v tomto nelehkém utkání a už se těšíme na sobotní utkání opět o přední příčku v tabulce s vedoucím celkem Rožnova pod Radhoštěm v 10 hodin. Srdečně jste zváni. DK.