9. kolo 2. ligy starší dorostenci - Rožnov p. R. 25:37

V sobotním utkání jsme nastoupili proti momentálně 2 celku tabulky Rožnovu p. Radhoštěm. Vstup do utkání se nám poměrně nevydařil a v 8 minutě jsme prohrávali 8:3. Celý první poločas jsme se potýkali s neúspěšnou střelbou a i nasazení chlapců bylo v tomto utkání nepochopitelně špatné!! Hráli jsme o první místo v tabulce, ale takto se opravdu nebojuje!!! Poločasový výsledek 10:20 vypovídá za vše.
Do druhého poločasu jsme si řekli v kabině, že musíme všechny činnosti zlepšit, ale zůstalo jen u přání a řečí v šatně. Nezachránila nás ani osobní obrana nejlepšího střelce Rožnova a proto výsledek 25:37 byl přesným obrazem hry na hřišti.
Bohužel se nám tímto výsledkem cíl postupu do 1. dorostenecké ligy hodně vzdálil. DK.