Asistenti trenéra: Stuchlíková Jana,Sebera Marek

Zást. jednatel: Jašok Miloš

tel.: 736 680 493
email: jas.milos@seznam.cz

1. KOLO
Dne 11.9. 2014 odehráli mladší žáci 1.kolo SML mladších žáků v Polance. V prvním poločase dle nových pravidel házené hráli žáci osobní hru kde si při lepším důrazu v osobních soubojích vytvořili čtyřgólový náskok. V přestávce se žáci postavili ke hře po tzv. trhákům (short out). Na obou stranách se dokázali prosadit v celku stejným počtem gólů, a tak ani tato hra nepřinesla změnu. TJ Sokol Ostrava tak nadále udržovala čtyřgólový náskok. Poté se hráči dostavili na palubovku v klasickém rozložení na závěrečných 20 minut klasické házené zónových obran a útoků. Po rozpačitém začátku, kdy TJ Sokol Ostrava nedokázala přehrát obranu soupeře Polanky a tak došlo ke ztenčení skóre až na jediný gól ve prospěch TJ Sokola Ostravy. Hráči Ostravy v závěru zápasu zabojovali a opět se střelecky začli prosazovat naši hráči, kde skóre opět poposkočilo na čtyřgólový rozdíl. Ke konci zápasu už jen kontrolovali stav výsledku a připsali si tak svou první výhru, a to dvougólovým rozdílem nad soupeřem z Polanky.

2.KOLO
Dne 18.9. 2014 odehráli mladší žáci již 2.kolo SML mladších žáků tentokrát na domácí půdě TJ Sokola. Po rozpačitém začátku 15.minutového prvního poločasu soupeř HCB Karviná B postupně navyšoval skóre až na pětigólový rozdíl. Po té přišla výborná série vyložených šancí s proměňováním těchto gólových šancí TJ Sokola a tak nám skóre před koncem 1.poločasu ukazoval opět vyrovnaný boj na domácím hřišti. První poločas tedy skončil smírně 9:9. Hráči se opět připravili v mezi pause k tradičním trhákům. Jako první zahájili domácí. Po odehrání celé série skóre poskočilo o pouhé 2 góly a tak se domácím tato část hry nepovedla, neboť soupeř této chyby využil a svými 8 góly strhl skóre na svou stranu. V druhém poločase tým bojoval do poslední minuty, ale ke změně skóre k lepšímu už nepřispěli. Tím domácí prohráli s Karvinou B s rozdílem 6.gólů se skórem 15:21 a stratili tak na domácí půdě cenné body.