Ml. dorost: SK Žeravice - Sokol Ostrava

V neděli 6.3.2016 jsme opět jeli odehrát zápas na palubovku Bystřice pod Hostýnem, změnil se pouze soupeř a tím byly Žeravice. Před zápasem jsme si řekli, co přesně chceme hrát a hlavně se vyhnout jakémukoliv podcenění soupeře. Kluci byli perfektně namotivovaní k získání 2 cenných bodů z venkovního zápasu. Poté přišel začátek zápasu a už bylo jasné na čem opravdu jsme. Kluci se nepochopitelně přizbůsobili jejich stylu hry a od prvních minut jsme prohrávali. Bohužel se musím opakovat jako u předešlých zápasů, ale obrana vyhlásila dny otevřených dveří, kdy opravdu nebyla schopna jakkoliv bránit. Pár světlých momentů se našlo, ale bylo jich opravdu pár. Dalším mínusem bylo neproměňování 100% gólových příležitostí a nakonec ztráty míče, které měly vysoké procento. První poločas skončil za stavu 15:10 a o přestávce jsme se snažili kluky povzbudit a dodat jim trochu sebevědomí. Přeci jen 5 gólů není nesmazatelný rozdíl. Začal druhý poločas a odvíjel se totožně jako ten první. Vysunutí osobní obrany na dva nejlepší hráče týmu Žeravic nepomohlo, jelikož zbytek obrany měl problémy ubránit zbývající hráče. V průběhu druhého poločasu se naskytla příležitost snížit na rozdíl 2 branek. Opět se ukázalo, že kluci v těchto důležitých okamžicích psychicky odpadnou. Žeravice navýšili na rozdíl 8 branek a tak to probíhalo až do konce zápasu kdy utkání skončilo za stavu 35:24. Je to pro nás škoda, ale takový je sport. Musíme se soustředit na ostatní zápasy. Trenér Sebera