Ml. dorost: Sokol Ostrava - TJ Rožnov p.R.

V neděli v obvyklém čase ve 13 hodin jsme doma přivítali borce z Rožnova. Sestava byla téměř kompletní (chyběl náš nejzkušenější hráč L.Bochnia - zánět středního ucha) a proto jsme nemohli mít jiný cíl než 2 body. První poločas kromě prvních tří minut byl podle našich představ. Kompaktní obrana, za kterou spolehlivě chytal Dan Bartoš pracovala spolehlivě a v útočné fázi se z dálky prosazoval zejména Dan Igenyes. První poločas jsme vyhráli 20:12. Ve druhém poločase jsme chtěli sestavu prostřídat a dát příležitost dalším hráčům, ale bohužel k tomu příliš nedošlo. Jednak kluci polevili v nasazení a koncentraci a na druhou stranu Rožnov jasně ukázal, že je silný soupeř, který měl před utkáním pouze o 2 body méně než my. Utkání skončilo 35:27 a o branky se v našem týmu podělilo 8 hráčů z deseti, což nás samozřejmě těší. Smutnou kaňkou na pěkném utkání bylo zlomení prstu ruky u hostujícího hráče po jednom z našich obranných zákroků - bohužel i toto k našemu sportu patří. Přejeme rychlé uzdravení.

Nyní zakončíme podzimní část soutěže dvěma zápasy na palubovkách soupeřů - Olomouc a Uničov.