Ml. dorost: Sokol Ostrava - TJ Sokol Centrum Haná 32:37

Ml.dorost  Sokol Ostrava -Centrum Haná…domácí utkání s družstvem z Hané  (aktuálně na 1.místě) jsme odehráli téměř v plné sestavě,což u nás nebývá zvykem.Ovšem bohužel absence brankáře Daniela Bartoše(rodinné důvody) se nakonec ukázala zřejmě jako rozhodující.Celý zápas byl velmi vyrovnaný a velmi pohledný. V poločase jsme vedli 19:16.Kluci předváděli házenou stylem,který trénují a rovnoměrně se podělili o branky.V druhé půli jsme neproměnili  4-5 jasných brankových příležitostí a do zakončení se nedostalo již tolik hráčů jako v 1.půli.V obraně již pod vlivem únavy trochu povolili..Soupeři se podařilo odskočit ve skóre a v samém závěru navýšil vedení na 37:32.Celkově všem hráčům děkujeme za předvedený a bojovný výkon.Samostatnou kapitolou byli brankáři.Při absenci Dana šli do utkání Maxim Vítek(házenou hraje a chytá od srpna) a starší žák Honza Dostál.Těžší zápas ještě nehráli ...celkově 4 zákroky za celý zápas jsou jasným závazkem do dalších brankářských tréninků…