3. kolo ČSPL

   Mladší žáci 3.kolo Česko-slovensko-polská liga.

 

O víkendu 17.- 18.2.2018 odehráli naši ml.žáci poslední ze 3 turnajů ČSPL. Tentokrát v polském městě Sosnowiec. Všichni soupeři se už z předchozích 2 turnajů velice dobře znali, a proto rozhodovala momentální forma.

            V prvním utkání se nám podařila odveta s Polankou za prohru z posledního utkání a po velice dobrém výkonu výhra 26:19. V sobotním odpoledni následovaly postupně další 2 výhry nad slovenskými týmy Povážská Bystrica 21:13 a Bojnice 20:10.V těchto utkáních dostali první příležitosti v A týmu naši minici David Pavlišinec a Jonáš Muroň. V neděli jsme začínali  prvním utkáním proti domácímu klubu Sosnowiec, který pro výhru v turnaji potřeboval výhru o 5 branek. Zajímavé utkání v bouřlivé atmosféře kluci zvládli a výhra 20:18 odstartovala oslavu 1.místa.Vítězství v posledním utkání s polskou Rudou Slaska 17:12 už do tabulky pro nás nic neřešila.

Celkově jsme odehráli ve 3 turnajích 15 utkání. Bilance 14 výher a 1 prohry vypadá jednoznačně, ale hlavně těžké utkání trenérům ukázaly, na čem je potřeba pracovat v tréninku. 

x