Ml.dorost: Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.

Do nedělního utkání jsme nastupovali se zápalem a to z důvodů, že jsme na své domácí palubovce přivítali kluky z týmu Polanky nad Odrou jakož to věčného rivala. První zápas před našim publikem se vyvíjel tak jak se očekávalo. Mínusy na straně naší hry byly ty, že jsme opět zbytečně ztráceli míče, neproměňovali jasné gólové příležitosti a velice zbrkle řešili situace v útočné fázi. Obrana se podle mého názoru zlepšila na rozdíl od minulého zápasu, ale stále je hodně co zlepšovat. První poločas jsme udrželi vybojované vedení a do druhého poločasu jsme nastupovali s početní převahou kde jsme se snažili vytvořit si náskok. V jednom momentě jsme si vytvořili až 5 gólový náskok a mohli být klidnější, ale bohužel se v takových to chvílích projevila i ta psychická stránka kluků, kdy po snížení o 2-3 góly polevili a rázem se schylovalo k dramatickému konci. Nakonec jsme vedení udrželi a díky tomu získali 2 body. 13 góly se v zápase blýskl Zbyněk Bureš, který zlepšil rychlý přechod celého týmu do útoku. Klukům patří mé veliké díky za bojovnost. Trenér Sebera