Muži: HC Zlín - Sokol Ostrava 32:17

V neděli jsme zajížděli na horkou půdu házenkářů Zlína, kteří ještě minulý rok bojovali o soutěž výše a letos by rádi znovu získali extraligovou příslušnost. Věděli jsme, že jsme jasným outsiderem a naše vítězství by bylo obrovským překvapením. Bohužel jsme odjeli oslabeni o dorostence Křístka a Fulnečka a také o Kalouse. Nakonec byli na zápas připraveni i Cabák s Balogou, kteří hráli pod antibiotiky.

Hned úvod utkání ukázal, že naše sestava si stále ještě nesedla a technické chyby střídali zmatenost a neukázněnost hráčů. Bohužel jsme nebyli schopni využít dobré střelecké příležitosti a pouze výborné zákroky brankáře Bartoně nás drželi ve hře. Ve 20 minutě na našem skóre svítilo pouhých 5 branek.
Nakonec jsme do šaten odcházeli s mankem pouhých 5 branek.
Bohužel druhý poločas jsme začali ještě hůře nebyli jsme schopni střelit branku a Zlíňané se prosazovali především z rychlého útoku. Nakonec se skóre zastavilo na rozdílu propastných 15 branek.
Do příštího utkání máme pounaučení, pokud nezlepšíme útočnou fázi nemůžeme myslet na vítězství.
V neděli doma přivítáme rivala z Velké Bystřice a věřím, že dokážeme překvapit a popereme se o 2 body nic jiného si nepřipouštíme. Našim cílem je uhájit domáci tvrz, proto nás prosím přijďte podpořit v hojném počtu.
Trenér Hardt

x