Muži: Sokol Ostrava - 1.HK Dvůr Králové

V nedělním podvečeru jsme poprvé v tomto roce nastoupili v domácím prostředí se soupeřem, který bude asi s námi soupeřit o udržení v soutěži a to s 1. HK Dvůr Králové. Nastoupili jsme momentálně s tím nejsilnějším co máme ,když z daleké Plzně přijeli i Užek s Frančíkem. Samozřejmě nás v týdnu potkala malá nepříjemnost v podobě zlomeniny nosu Dominika Gelnara po tréninkové kličce Filipa Hardta. Ten bohužel nemohl nastoupit ,ale chlapci na hřišti i na lavičce prokázali bojového ducha a už v poločase svítil na ukazateli příznivý stav 16:11 . Do druhého poločasu jsme vstoupili koncentrovaně a zejména rychlými protiútoky Frančíka a dobrým zakončením Petříka jsme získali pohodlný náskok ,který jsme navyšovali až do konce utkání. Opět jsme se přesvědčili ,že pokud jsme v silné sestavě, můžeme konkurovat komukoliv ,ale je to jen o hráčích a jejich touze zvítězit. Výsledek 30:21 je o to příjemnější, že jsme se nebáli dát nepopulární 30 branku. K dalšímu utkání zajíždíme do Přerova k beznadějně poslednímu Sokolu a tam se musí zvítězit a přivést body domů do Ostravy.