Muži: Sokol Ostrava - HC TJ Náchod 35:29

V netradiční den a v netradiční dobu jsme v sobotu ve 13:00 hod. nastoupili v hale na Čapkárně, proti soupeři z horní poloviny tabulky s Náchodem. Posíleni všemi hráči hostující i hrající extraligu a s povědomím ,že toto utkání a tyto body budou v konečné tabulce hodně důležité, jsme nastoupili v plné koncentraci k utkání. Do začátku jsme změnili rozestavění hráčů v poli ,kdy na rozehrávce nastoupil Lukáš Frančík. Nemoc Filipa Hardta nám nedovolila ho plně zatížit ,proto zůstal na začátku utkání sedět na lavičce. Útočná fáze nám v úvodu nedělala problémy, ale zato v obraně to bylo prvních 20 minut bez důrazu, v čele s podprůměrným výkonem obou brankářů. Měli jsme ovšem v záloze Filipa Hardta ,který v tomto utkání mile překvapil a v součinnosti s ostatními ,držel skóre v pozitivních číslech a poločasových 18:16 bylo velmi nadějných.
Do druhé půle jsme vstoupili dobře a když se k našemu dobrému výkonu v útoku, přidalo pár dobrých zákroků našeho brankáře ze Španělska, mohli jsme zásluhou rychlých protiútoků zvýšit stav na ,v klidu hrající rozdíl 5 branek ,které jsme udrželi až do úplného závěru utkání. Mohli jsme nechat zahrát i hráče z lavičky a když v závěru korunoval náš výsledek Pablo, trefou z branky do branky , mohli jsme si po delší době zatleskat a v šatně zakřičet náš vítězný pokřik o papučích. DK.