Muži: Sokol Ostrava - HCB OKD Karviná

Po nevydařeném domácím utkání se Starým Plzencem jsme nastoupili k 3. kolu poháru ČR v pátek 30.10. od 18:00 hod. Soupeřem nám byla dobře známá Karviná se kterou máme velmi dobré vztahy a naši i jejich hráči si v obou mužstvech navzájem pomáhají. V týdnu došlo mezi námi i k výraznější změně, náš trenér Bartošic Radek vyslyšel prosby Karviné a zasedl na lavičku jako hlavní trenér. Tímto mu všichni přejeme hodně úspěchů. Do tohoto utkání jsme vstoupili ne v roli favorita, ale vůbec to tak nevypadalo. Kaňkou v prvním poločase bylo nesmyslné vyloučení Jirky Krčmáře ,který dostal hned ve druhé minutě červenou kartu a herní varianty v čele s tímto dvoumetrovým hráčem vzali za své. Nebojácný výkon zbytku mužstva ocenili i diváci ,kteří přišli v hojném počtu. Poločasový výsledek 15:15 byl příjemným překvapením.

I ve druhém poločase hráli naši hráči uvolněně a šlo vidět ,že ze své předvedené hry mají radost. V závěru se projevila lepší herní vytrvalost hráčů Karviné a po pár nepřesností nám soupeř odskočil i tak pro nás přijatelných 28:35. Všem hráčům, kteří nastoupili do utkání patří dík a doufejme ,že se v takovém světle ukážeme i v dalším průběhu soutěže.

Sokol Ostrava - HCB OKD Karviná 28:35