Muži: Sokol Přerov HC - Sokol Ostrava

V nedělní dopoledne jsme vyráželi v netradiční čas do Přerova resp. do Holešova ,kde bylo utkání přesunuto, k dalšímu utkání 1.ligy mužů. V sestavě se objevili extraligoví hráči, ale jen někteří potvrdili dobrou formu a chuť poprat se o dobrý výsledek. Začátek utkání se nám velmi nevyvedl ,asi pod dojmem ,že je soupeř beznadějně poslední a v Ostravě jsme ho porazili 20 brankovým rozdílem. Po špatné první desetiminutovce se naši chlapci konečně vyhecovali a sérií několika rychlých protiútoků, podpořenými dobrými zákroky brankáře San Emeteria, jsme do poločasové přestávky obrátili výsledek kladně na naší stranu a do šatny odešli s mírným náskokem 13:16.
Do druhého poločasu jsme opět nevstoupili ideálně ,což vedlo k neustálé nervozitě na naší straně, kdy jsme nedokázali pokrýt jediného schopného hráče Přerova (Hradila 13 branek), ale opět dobrými zákroky a zlepšeným přechodem do protiútoku jsme soupeři utekli na rozdíl  10 branek ,což byla příležitost dát šanci hráčům z lavičky. Poté jsme se opět přesvědčili, že je třeba hrát naplno celých 60 minut, né jen 45! Soupeř začal náš náskok stahovat a my museli opět některé hráče vystřídal a pohlídat si závěr utkání. Výhra byla nakonec ale zasloužená a na cestu za udržením v soutěži to jsou velmi důležité body, protože s Přerovem žádné mužstvo body neztratí.
V neděli v pozměněném čase, už od 13:00 hod. se utkáme v hale na Čapkově sokolovně s mužstvem ze Strakonic. Přijďte nás všichni povzbudit, body musí zůstat doma.