Muži: TJ Bystřice pod Hostýnem - Sokol Ostrava

Po zimní přestávce jsem zajížděli do Bystřice pod Hostýnem, kde jsme nastoupili v sobotu od 11:00 hod. s místním Sokolem. Ve značně obměněné sestavě jsme jen s jedním extraligovým hráčem (Gelnar), byli zdatným soupeřem. Po dlouhodobém zranění nastoupil do zápasu uzdravený Hečko a po roce způsobené pracovním vytížením, nastoupil i Zouhar Patrik. Ten, ač ze začátku utkání nastoupil na pozici pivota, plnil brankový účet soupeře nejvíc a byl velkým překvapením pro soupeře ,ale i pro nás. Poločasový výsledek 11:11 věštil ,že druhý poločas bude velmi napínavý až do konce. Potvrdila se stará pravda, že pokud ve vyrovnaném zápase u soupeře držíte minimální náskok ,nikdy to nedopadne dobře. To jsme se přesvědčili i my a i zásluhou nepřesných rozhodnutí rozhodčích toto utkání prohráli o jedinou branku 24:23. Příslibem do dalšího utkání je forma Patrika Zouhara s 8 brankami a Dominika Gelnara s 9 brankami.