Muži: TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava

V netradiční čas pro utkání na hřišti soupeře v neděli v 16:00 hod. jsme zajížděli do nedalekého Olomouce. Po domácí prohře jsme chtěli získat body u soupeře, který je v tabulce našim sousedem. Bez extraligových hráčů Hardta a Petříka, ale s posilami z Karviné, jsme nastoupili do utkání s velkým odhodláním. Vstup se nám povedl a od začátku jsme si udržovali mírný náskok, zejména zásluhou Jirky Krčmáře a zlepšené hře Dominika Gelnara, který nastoupil netradičně na rozehrávce. Do kabin v poločase jsme šli s náskokem 17:13.
Vstup do II. poločasu se nám vydařil a dostali jsme se do náskoku 21:16 ovšem potom přišla série neproměněných šancí, nevybíravých zákroků, které nám vyřadila ze hry Krčmáře, Boryse i Gelnara a soupeř šňůrou 5 branek dotáhl náš náskok a v 55 minutě šel do vedení. Velkou bojovností a zarputilostí jsme za stavu 26:28 v 59.minutě dvěma dobrými zákroky Ondřeje Bončka a rychlým přechodem do gólové příležitosti vyrovnali na konečných 28:28 a získali skoro ztracený bod. Za bojovnost pochvalu celému týmu, vyzdvihuji výkon Dominika Gelnara, který táhl mužstvo a velmi dobrý výkon v brance našeho španělského brankáře Pabla San Emeteria, který je u nás na hostování. Špatná zpráva je, že se nám asi na dlouho zranil Jirka Krčmář. DK.

TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava 28:28