Zůstáváme v 1.lize mužů ČR

V neděli jsme nastoupili v domácím utkání proti TJ STM Olomouc, který společně s námi bojoval o udržení v soutěži. My vědomi toho, že nám stačí remíza nebo výhra k zajištění, dvě  kola před koncem, udržení v soutěži. V hektickém utkání plných nepřesností na obou stranách, ale i hezkých házenkářských akcí, jsme si od 10 minuty prvního poločasu udržovali náskok až do poločasové přestávky. Stav 18:14 byl nadějný. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím udržení tohoto výsledku, ale srdnatě bojující soupeř nás zatlačil do ofenzívy a protože nás nepodržel ani jeden brankář, závěr utkání byl dramatický. Ovšem v posledních sekundách vše zachránil Hardt, který zachytil rychlý útok soupeře a tím stanovil výsledek zápasu na 31:30 a my jsme zůstali nejméně pro příští soutěžní ročník účastníky 1.ligy mužů ČR.

Příští utkání nás čeká na půdě už jistě postupujícího Nového Veselí a poslední utkání v neděli 15.5.2016 od 17:00 hostíme rezervu Talentu Plzně.