St. dorost: HBC Jičín - Sokol Ostrava 23:24

V neděli jsme jeli na daleké utkání do českého Jičína. Na této půdě se nezískávají body jen tak a proto jsme museli nastoupit k utkání ve velké koncentraci. V letošním roce není celek Jičína bodově tak úspěšný jak v minulých letech, bodový zisk se rovnal 7 bodům, přesně jak body na naše straně. Chystalo se tedy k zisku důležitých bodů v podzimní tabulce. K utkání jsme nastoupili opět bez nemocného Kováče Tomáš (rýma), ale s chlapci s mladšího dorostu (Balada, Křístek K.), kteří dokázali, že už dnes můžeme s nimi počítat ve starším dorostu. Utkání jsme měli i díky dobrým zákrokům Patrika Cocha do 20. minuty 1. poločasu pod kontrolou s mírným náskokem 3-4 branek. Gólově se prosazoval hlavně Dan Křístek. Posledních 10. minut´nám jakoby docházeli síly a tak jsme do kabiny šli v poločase jen se 2 gólovým náskokem.

Do 2. poločasu jsme nevstoupili dobře a nechali jsme Jičín v 16. minutě vyrovnat na 17:17. V té době jsme udržovali jen 1-2 gólový náskok ,který posléze soupeř vždy srovnal. Síly nám docházeli, nechat vše na střelci Křístkovi by se nám nevyplatilo a proto jsme rozprostřeli střelbu do křídelních prostor ,kde jsem byli jen z poloviny úspěšní a to zásluhou Balady Samuela. Na druhém křídle hrajícímu Kováčovi Matějovi se tolik nedařilo, ale díky brankám z levého křídla a opětovným zákrokům našeho brankáře jsme udrželi vedení v utkání a dotáhli toto důležité utkání do vítězného konce. Připsali jsme si důležité 2 body a v nedělním domácím utkání přivítáme Úvaly u Prahy. Přijďte nás povzbudit na Čapkárnu od 15:00 hodin. DK.