St. Dorost: HK Lovosice - Sokol Ostrava

S vidinou překvapit a urvat nějaké body jsme přicestovali v neděli 27.9.2015 do Lovosic, kde nás čekal nelehký soupeř. Ve značně okleštěné sestavě, kdy jsme v týmu měli na střídání pouze 2 hráče, jsme hru chtěli postavit především ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoků. To se nám ovšem nepodařilo a tak Lovosice mohly od začátku zápasu využívat svou herní převahu. V průběhu 2 min jsme inkasovali 3 góly a Lovosice postupně skóre ještě navyšovaly. Během následujících 5-8 min se hráčům podařilo přeci jen zkoncentrovat a hru gólově dotáhnout, ale následně přišel střelecký výpadek a za stavu 5:5 v 11 minutě jsme do konce poločasu vstřelili pouze 2 branky. Toho následně využily Lovosice a náskok zvýšily na rozdíl 9 gólů v poločase. V prvním poločase se na hře pravděpodobně podepsala také dlouhá cesta a hráči se nedokázali dostatečně vnést do zápasu.

Po přestávce, kdy jsem se v šatně snažil důrazně poukázat na nedostatky, vstoupili hráči na hřiště s větším odhodláním udělat něco s výsledkem. Ovšem rozdíl 9 gólů z poločasu hráči nebyli schopni dotáhnout, a to ani přesto, že střelecky úspěšně zakončených akcí bylo 15, oproti 7 v prvním poločase. Navzdory nepříznivému konečnému výsledku chci hráčům poděkovat za přístup, a to především v druhém poločase zápasu, kdy se nevzdali a bojovali do závěrečného hvizdu.

HK Lovosice - Sokol Ostrava 33:22

Trenér: Radek Bartošic