St. dorost: Sokol Ostrava - SKP Frýdek Místek 29:24

V neděli, v pravidelném čase 15:00 hod., jsme opět na domácí palubovce nastoupili proti nebezpečnému Frýdku-Místku, kde spoustu našich hráčů působilo a hráči se znají velmi dobře. Utkání mělo od začátku velmi silný náboj, bylo to prestižní utkání a proto jsme nabádali hochy, aby k utkání přistoupili se vší vážností. První poločas se nevyvíjel pro nás příznivě, i když jsme v 19. minutě soupeři odskočili na rozdíl 4 branek 9:5 .V tu chvíli stačilo přidat 2 branky a utkání by se ubíralo jiným směrem, ovšem slabá koncentrace, důraz na brankovišti a "špatný " den některých hráčů, způsobil gólový výpadek na konci 1. poločasu a poločasový výsledek 11:12.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit mnohem odvážněji a hlavně zpřesnit zakončení gólových situací z prostoru brankoviště. Ve chvílích, kdy jsme to nejvíce potřebovali, nám pomohly branky Matěje Kováče, Františka Hořáka a Tomáše Kováče, kteří doplnili střelecky táhnoucí dvojici Fulneček - Křístek. Zlom utkání nastal ve 22. minutě ,kdy jsme Frýdku-Místku odskočili na rozdíl 7. branek na 24:17 z 20:17. Posledních 8 minut jsme dohráli v poklidu a mohli jsme na hřiště pustit nadějné ml. dorostence, kteří jsou příslibem do dalších let. Všem hráčům děkuji za bojovnost zejména v 2.poločase. K dalšímu utkání zajíždíme do dalekých Strakonic a chtěli bychom potvrdit formu mužstva a překvapit na půdě soupeře. DK