Hodnocení podzimní části sezóny mladší žáci

Mladší žáci mají za sebou podzimní část soutěže Moravskoslezské ligy

Tak, jako loni, máme i v této sezóně opět dostatek kluků a proto hrajeme ve dvou dužstvech. “B“ tým hraje složený především z ročníkově mladších chlapců, které doplňují hráči, kteří zatím nedostávají v zápasech „A“ družstva tolik minut, kolik je pro herní vývoj dětí potřeba. Z tohoto důvodu v zápasech „B“ týmu dostávají rovnoměrně šanci všichni kluci, bez ohledu na výsledek. Třetí místo po polovině soutěže je určitě povzbuzením do dalších tréninků.
  V soutěži, kterou hraje „A“ družstvo se kluci postupně utkali s tradičními baštami házené na severní Moravě: Kopřivnicí, Karvinou, Frýdkem-Místkem a v ostravském derby s Polankou/O. Od září do listopadu proti každému týmu 2x (doma/venku). Tým má za sebou 8 těžkých utkání, v nichž nenašli přemožitele! I když nutno přiznat, že hlavně v obou zápasech se sousední Polankou jsme měli štěstěnu nakloněnou.
V zimní části sezóny absolvuje družstvo 3 turnaje v rámci Česko-polsko-slovenské ligy, kde se utkají s týmy z těchto zemí. V rámci přípravy na tyto turnaje pojede družstvo na tradiční
mládežnický turnaj do Rožnova p/Radhoštěm.
Trenéři ml. žáků

x