Hodnocení utkání v neděli 3. 3. 2024 v Bohumíně

K 1. utkání jsme nastoupili v derby s klubem Polanka nad Odrou. Kluci se ze společných tréninkových jednotek znali a proto bylo toto utkání hodně zajímavé a čekalo se, kdo koho více překvapí. První poločas byl hodně vyrovnaný a samozřejmě jsme se nevyvarovali mnoha chyb, hlavně v proměňování vyložených šancí a v obraně, kde jsme nedokázali ubránit střed obrany. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe i v proměňování šancí a se změnou obranného systému. To nám umožnilo získávat míče a z rychlých protiútoků skórovat. Závěr utkání byl poněkud nervózní ze strany Polanky, ale my už jsme si vítězství pohlídali. Gratulace celému týmu.

K 2. utkání jsme nastoupili hned za 15 minut po utkání s Polankou a chlapci měli ještě v hlavách vítězné utkání, proto byl vstup do utkání katastrofální a s družstvem Hlučína, za které hráli mini a mladší žáci, jsme se neustále přetahovali o vedení. Hráči z lavičky se moc v tomto utkání nepředvedli a špatný výkon tentokrát odvedli brankáři, kteří nás v utkání s Polankou podrželi. Museli jsme se tedy strachovat o vítězství až do poslední minuty utkání. Vítězství nebylo tentokrát zasloužené, ale hodně vydřené. Z těchto utkání a přístupu k nim se musíme do budoucna poučit a odstranit tyto nedostatky.

Samostatná pochvala opět míří k rodičům a fanouškům, kteří nám v hale v Bohumíně připravili doslova domácí prostředí. Děkujeme.