Ml. dorost: Hodnocení podzimní části

Podzimní část sezóny jsme zakončili dvěma zápasy na venkovních hřištích. V Olomouci jsme prohráli v utkání, které jsme měli do 17min. pevně pod kontrolou a vedli 11:6. Poté nastal totální kolaps celého týmu, když si chlapci mysleli, že se soupeř již porazí sám. V poločase již vedli domácí 15:13! a v druhém poločase svůj náskok ještě navýšili na konečných 35:28. Tento zápas byl naší černou kaňkou v podzimní sezóně, jelikož kluci nesplnili vůbec nic! V posledním utkání v Uničově jsme zvítězili 37:30. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a díky tomu si převážnou většinu zápasu zahráli kluci, kteří v sezóně nedostali tolik příležitostí.

Celkově jsme spokojení, že se nám podařil vytvořit tým, který hraje kolektivně a dál má chuť na sobě pracovat. Proto se těšíme na zimní přípravu, kdy zapracujeme na fyzičce, která se bude klukům určitě hodit i v zápasech 1.ligy st.dorostenců, kde ti nejlepší mají velkou šanci si tuto soutěž na jaře zahrát.

Jedna věc nás trenéry velmi překvapila a museli jsme ji několikrát řešit jak s hráči, tak i s rodiči. A to více než vlažný přístup některých kluků ke školním povinnostem !?Což ani my trenéři nehodláme tolerovat a prostě si musí kluci uvědomit, jestli chtějí něco dokázat v házené a mít „klid“ doma a na tréninku…. nutno ve škole přidat, jelikož špatné výsledky ve škole=neúčast na tréninku/zápasu=slabší výkonnost=horší výsledky celého družstva!!!