Ml. dorost: Hodnocení utkání s Hranicemi a Litovlí

Mladší dorostenci po zimní přestávce rozehráli jarní část soutěže. V prvním utkání jsme nastoupili proti Hranicím…utkání jsme zvítězili o 10 deset branek a na 37 vstřelených brankách se podíleli všichni hráči z pole, což nás trenéry samozřejmě velmi těší. Brankáři odvedli svůj výkonnostní standart a hrací čas si rozdělili téměř rovnoměrně. Nutno uznat,že silnější soupeři nás teprve prověří lépe.

V dalším kole jsme nastoupili na palubovce našeho souseda v tabulce v Litovli. Z důvodů souběžně hrajícího staršího dorostu v Plzni,jsme museli 3 hráče základní sestavy oželet a pustit na boj o záchranu 1.ligy.Když nám k tomu 2 hráči nahlásili víkendovou „lyžovačku“ s rodiči !!! ...byli jsme velice rádi za výpomoc 2 našich starších žáků a 3 hostování z Frýdku Místku. Nakonec všechny tyto okolnosti zřejmě kluky semkly natolik, že dokázali v Litovli zvítězit 29:28. V zápase jsme měli hodně technických chyb, neproměněných šancí a na Daniela Igenyese hrál soupeř osobní obranu. Ale jak už to někdy bývá, když zachytá nadprůměrně gólman (Dan Macek) , tak s nadměrnou bojovností se přikloní štěstí…přijde vítězství i na hřišti doma dosud neporažené Litovle!

V dalším kole hostíme družstvo Zlína, které je na druhém místě, takže další silný soupeř před námi. Chcete-li utkání vidět,těšíme se na Vaši návštěvu- tentokrát netradičně v sobotu 4.3. v 17h.

Trenéři Igy-Košťálek

x