Ml. Dorost: Sokol Ostrava - TJ Bystřice pod Hostýnem

V neděli k nám přijel celek z Bystřice, který letos postoupil do 2. ligy mladšího dorostu. Soupeř pro nás byl velká neznáma takže jsme šli do zápasu s tím že jej nesmíme podcenit a nastoupit koncentrovaně již od první minuty. Zápas se již od začátku nesl ve vysokém tempu což způsobovalo vysoké procento technických chyb. Vystřídali jsme hned několik obranných systému od 0-6 až po osobní obrany.

Po prvním poločase bylo skóre témeř vyrovnané takže se dalo očekávat že zápas rozhodne koncovka. Do posledních 5 minut jsme vstupovaly s jednobrankovým mankem, takže sme se pokusili riskovat a hráli jsme 3 osobní obrany. Díky dobrým zákrokům brankáře Salajky jsme dokázali náskok soupeře smazat. V poslední půlminutě zápasu jsem prohrávali o jednu branku a šli do protiútoku, soupeř nás přerušil, chybělo 5 vteřin a měli jsme postavenou devítku. Tuto situaci velice dobre přečetl Kováč který se neunáhlil míč potáhl na střed odkud dokázal skorovat a zajistil nám cenný bod z prvního domácího zápasu. Do týmu se nám podařilo zapracovat starší žáky Igenyese, Cholevu, Bandyho a Polese. Dobře se jevily i posily z týmu SKP Frýdek-Místek. Všichni hračí odvedli dobrý výkon, avšak je stále spousta práce před námi.

Sokol Ostrava - TJ Bystřice pod Hostýnem 33:33 (16:17)