Muži: 1.HK Dvůr Králové - Sokol Ostrava

Po nevydařeném vstupu do nové soutěže ,kdy jsme minulý víkend prohráli v domácím prostředí s Bystřicí pod Hostýnem, jsme zajížděli na půdu soupeře do Dvora Králové. V sobotním odpoledni jsme od 17:00 hod. nastoupili bez extraligových borců (Frančíka, Hardta, Petříka), ale zase s posilou Jiřím Krčmářem na spojce. V okleštěné sestavě jsme měli dobrý vstup do utkání ,ale naše střelecká nemohoucnost, která pokračovala z domácího utkání se začala projevovat ze 2 utkání 39 branek !!!). Na straně soupeře chytal nestárnoucí Babčáník ,který několik sezón odchytal i za naše mužstvo a přiváděl naše hráče k zoufalství.

Poločasový rozdíl ve skóre byl minimální, protože nám výborně zachytal brankář Bonček (1 pol. 50% úspěšnost), což jsme si také řekli v šatně, ale vstup do druhého poločasu se nám hrubě nepovedl. Soupeř se dostal na rozdíl 6 branek a jen střelecká potence Jiřího Krčmáře (10 branek ) nás držela v kontaktu. Hra našeho mužstva postrádala nápad ,vůdčí osobnost a přirozeného lídra. Za očekáváním jsou letní posily a hra křídel je hodně podprůměrná. Doufám, že domácí zápas v neděli proti Přerovu bude vypadat z našeho pohledu o hodně lépe a že se ukážeme početnému publiku v lepším světle než doposud předvádíme.

1.HK Dvůr Králové - Sokol Ostrava 22:19