Muži: Sokol Ostrava - HBC Ronal Jičín B

Do nedělního utkání jsme opět ve stejném čase v 17:00 hod, nastoupili proti soupeři z Jičína, který má po extraligovém mužstvu rezervní "B" tým. Vzhledem k dopolednímu televiznímu utkání Jičína nepřijeli s tímto rezervním týmem žádní hráči jičínského áčka,ale ani naše mužstvo nebylo v ideální sestavě. Pro zranění chyběl Hardt,Choleva ,Varmuža, pro nemoc Krčmář a kvůli zápasu Karviné ve Zlíně 3 hráči Gelnar,Frančík, Užek.  V pozměněné sestavě se opět objevili v kádru nadějní dorostenci Geist a Křístek a opět se neztratili. V brance jsme začali s Bončkem ,který několika zákroky v úvodu utkání přispěl k tomu ,že jsme odskočili soupeři na rozdíl 2 branek ,který jsme postupně navyšovali až do poločasových 14:10. I vstup do druhého poločasu jsme si nenechali utéct a dobrou obranou hrou s přechodem do rychlého protiútoku jsme dotáhli toto utkání do vítězného konce a připsali jsme si do tabulky další 2 body. Pochvalu za dobrý výkon si zaslouží Cabák s Carbolem. Borys Adam se doufejme konečně probudil z podzimní letargie a v dalším utkání, hraném tentokrát v sobotu v domácím prostředí od 17:00 hod. se Starým Plzencem, potvrdí stoupající formu. Přijďte nás povzbudit tentokrát v sobotu od 17:00 hod.

Sokol Ostrava - HBC Ronal Jičín B 31:24