St. dorost: HK Lovosice - Sokol Ostrava 28:31

V neděli jsme putovali vlakem do vzdálených Lovosic, kde jsme se od 13:45 hod. utkali s místními Lovci. V sestavě jsme opět neměli nikoho na vystřídání i když brankář Salajka nám vypomohl v poli a dokonce dal gól. V sedtavě nám tentokrát chyběl Wálek (rodinná dovolená) a ani Bochnia Lukáš z ml. dorostu nám nemohl pomoct kvůli zranění ruky.

Od počátku utkání jsme šli cílevědomně do osobních soubojů a dravostí na brankovišti soupeře získávali potřebný náskok ve skóre. Svůj perfektní výkon předvedla opět dvojice Fulneček - Křístek a když se k nim přidali s přídělem gólů Hořák i Kováč Matěj, měli jsme v poločase komfortní náskok 17:13.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit stejně jak v úvodu 1.pol., protože známe zdejší prostředí a pokud bychom domácí pustili na brankový kontakt, těžko by jsme v závěru drželi nadějný stav. Žádná teorie se nepotvrdila, i když se v 57 minutě soupeř přiblížil na rozdíl 2 branek, drama z toho nebylo, protože nás podržel brankář Patrik Coch a my v klidu dohráli do vítězného konce. Ještě jednou dík celému mužstvu, který podržel i mě trenéra, když jsem svou nedisciplinovaností oslabil chlapce svým 2 minutovým trestem na konci utkání. Stav 27:31 svítil na ukazateli po závěrečném hvizdu. V dalším utkání hostíme Frýdek - Místek, kde se můžeme těšit na derby utkání. Přijďte nás povzbudit.DK.