TJ JM Chodov - Sokol Ostrava 34:30

V nedělním odpoledni jsme zajížděli do Prahy ,kde jsme se od 17:00 hod. utkali s druhým týmem tabulky s Chodovem. V sestavě nám nechyběli ani čerství semifinalisté extraligy Užek, Frančík, Gelnar. Dodatečně jim k tomuto úspěchu gratulujeme. V sestavě jsme měli ještě 2 dorostence Křístka a Geista a především Franta Geist se už plně začlenil do sestavy mužů a je plnohodnotným členem. (v utkání 6 branek) V brance jsme nastoupili pouze s jedním brankářem a to s Ondrou Bončkem, který měl spoustu práce se střelci, protože mu naše obrana po celý zápas nepomohla. V útoku jsme byli aktivní.  V průběhu prvních 15 minut jsme se s Chodovem střídali ve vedení a až po pár chybách v naší obraně nám soupeř odskočil na rozdíl 5 branek. Zlepšenou zasunutou obranou jsme rychlými protiútoky dokázali srovnat skóre, ale nepřesností v rozehrávce jsme šli do kabin s 1 brankovým mankem 17:16.

Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažněji a soupeř nám odskočil na rozdíl 4 branek. V tu chvíli jsme si vzali oddechový čas a vystřídali unavenou úvodní sestavu druhého poločasu. Zrychlenou hrou jsme se opět přiblížili soupeři na rozdíl jediné branky, ale přesilovou hru jsme nedokázali využít a za stavu 23:22 jsme promarnili šanci na vyrovnání a soupeř toho využil a opět odskočil. Tento nástup se nám nepodařilo zachytit a Chodov dokázal toto utkání vyhrát v poměru 34:30 a upevnil si druhou příčku v tabulce. My bohužel máme před sebou těžký boj o záchranu a v neděli nás čeká Olomouc ,kdy v tomto utkání to bude přímý souboj o udržení. Budeme potřebovat povzbudit a proto prosíme všechny ,přijďte nás povzbudit, vstupné zdarma. DK.